اطلاعات

قیمت
10.000 تومان
امتیاز
(5 / 4 امتیاز)
نسخه
v2.0.2
آخرین به‌روزرسانی
96/10/24
سازگار
جوملا 2.5 ، جوملا 3

جزئیات محصول

ايجاد فرم هاي حرفه اي به سادگي نوشتن يک مطلب !

يکي از اصلي ترين ويژگي هاي کامپوننت RS Form Pro در نظر گرفتن راحتي کاربر در استفاده از افزونه بوده است. در اين سيستم شما مي توانيد به راحتي و با چند کليک ساده فيلد هاي مورد نظر خود را به فرم اضافه کنيد و براي هر کدام از آن ها ويژگي ها متفاوتي در نظر بگيريد. همچنين افزونه در تمام قسمت هاي ايجاد فرم به شما پيشنهادات مفيدي ارائه خواهد کرد. .

ايجاد فرم هاي چند صفحه اي !

ابجاد فرم ها به صورت چند صفحه اي ، کيفيت محاوره شما با مشتري را افزايش خواهد داد.بازديدکننده وبسايت مي تواند به راحتي پس از تکميل هر مرحله از فرم به مرحله بعدي رفته و يا براي اصلاح اطلاعات خود به صفحات قبلي بازگردد.همچنين مي توانيد با فعال کردن ويژگي آژاکس اعتبار اطلاعات هر مرحله را در هنگام رفتن به صفحه بهدي بسنجيد!.

ايجاد خروجي XML ، CSV ، Excel و PDF از مندرجات !

تمامي اطلاعات ثبت شده در فرم ها توسط بازديدکنندگان مي توانند به پسوند هاي پر استفاده و معمول تبديل شده و ذخيره گردند پسوند هايي همچون xml, csv, excel و حتي فايل هاي PDF که مي توانند در اکثر برنامه هاي پر استفاده به کارگرفته شوند به شما امکان استفاده ساده از مندرجات فرم هاي ساخته شده را خواهند داد .

امکانات متنوع براي جلوگيري از درج هرزنامه !

captchaشما قادر خواهيد بود در تمامي فرم هاي خود از سيستم کد تصويري ضد هرزنامه استفاده کنيد.اين سيستم به شيوه اي کاملا منعطف طراحي شده است تا جايي که شما مي توانيد نوع فونت هاي کد تصويري ، تعداد کاراکتر هاي ايجاد شده ، رنگ کاراکتر ها و همچنين پس زمينه و حتي نوع کاراکتر ايجاد شده را تغيير دهيد.همچنين مي توانيد امکان بارگذاري مجدد تصوير امنيتي را به بازديد کننده بدهيد .

استفاده از توابع قدرتمند براي کار با ايميل ها

يکي از مهم ترين ويژگي هاي اين کامپوننت امکانات وسيع آن در رابطه با ارسال پست الکترونيک است.در اين افزونه شما مي توانيد سه گروه متفاوت از دريافت کنندگان ايميل را براي هر فرم داشته باشيد : تکميل کننده فرم ، مدير سات ، ساير افراد و تعداد نا محدودي از آدرس ها را در اين گروه ها جاي دهيد و در پايان ، پيام ارسالي به هر گروه را ويرايش کنيد ! در پيام ارسالي با به کاربردن عبارات پويا مي توانيد از مندرجات فرم تکميل شده نيز استفاده کنيد

اعتبار سنجي اطلاعات وارد شده توسط کاربر

validateدر اين سيستم شما مي توانيد براي فيلد هايي که از کاربر درخواست اطلاعات مي کنند محدوديت در نظر گرفته و امکان درج اطلاعات نامربوط را کاهش دهيد.فيلترهايي نظير : حروف الفبا ، اعداد ، ايميل ، الفبا و اعدا . همچنين مي توانيد براي فيلد هاي خود اعتبار سنجي دلخواه تعريف نمائيد.با اين روش امکان بروز خطا در هنگام درج اطلاعات توسط کاربر کاهش يافته و به کاربر در مورد اطلاعات اشتباه هشدار داده خواهد شد

سازگاری کامل با بیشتر مرورگرها

RSForm! Pro را به طور کامل با تمام مرورگرهای وب پیشرو در بازار تست شده است.طرح بندی XHTML پیشنهاد در دسترس برای انعطاف بیشتر قالب کامپوننت .

امکان استفاده از چينش هاي متفاوت

برخلاف ساير فرم ها و فرم ساز هاي رايج در صفحات اينترنت ، در کامپوننت RS Form Pro فارسي شما مي توانيد براي فرم هاي خود چينش هاي متفاوتي داشته باشيد .به عنوان مثال مي توانيد مشخص کنيد توضيحات هر فيلد در مقابل آن ذکر شده و يا زير آن درج شود ، همچنين مي توانيد مشخص کنيد که فرم شما از چند ستون تشکيل شده باشد.و آيا از کد هاي XHTML استفاده کند يا نه.

امکان ايجاد نسخه پشتيبان و بازگرداني آن

در اين سيستم شما مي توانيد به راحتي و با چند کليک ساده از فرم هاي انتخابي خود نسخه پشتيبان تهيه کنيد!همچنين در هنگام ايجاد نسخه پشتيبان مي توانيد مشخص کنيد که اطلاعات درج شده در فرم ها نيز در نسخه پشتيبان قراربگيرد يا خير با استفاده از اين امکان مي توانيد به راحتي فرم هاي ايجاد شده توسط خود را به سايت هاي ديگر انتقال داده و وقت خود را صرف توليد دوباره آن ها نکنيد. .

مگامنو

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید