وبلاگ

بخش مجله خبری ‌‌‌، بروز رسانی ، اخبار و دیگر خبرها مهم سایت

php7 سریعترین نسخه php در حال حاضر می باشد که می تواند سرعت سایت جوملایی شما را تا 50% افزایش دهد .

خوب شاید تا الان به ذهنتان رسیده باشد که اگر نسخه php سایت خود را به آخرین نسخه یعنی php7 بروزرسانی کنید ، مشکلی برای سایت جوملایتان پیش خواهد آمد یا خیر .

توضیحات پی اچ پی

پی اچ پی زبان برنامه نویسی سمت سرور می باشد بنابراین زبان برنامه نویسی پی اچ پی نیاز به استفاده از سرور دارد .

استفاده از پی اچ پی در جوملا به توسعه دهندگان اجازه میدهد که به طور پویا HTML ایجاد کنند و با یک پایگاه داده ارتباط برقرار و از فرآیندهای پیچیده دیگر استفاده کنند .

بنابراین جوملا نصب شده از پی اچ پی استفاده می کند ولی آنرا نصب نمی کتد ، در عوض پی اچ پی روی سرور نصب شده و توسط شرکت های میزبانی اجرا می شود . بنابراین جوملا وابسته به یک محیط سرور است که درخواست های پی اچ پی را طراحی و پردازش می کند .

برای بروزرسانی php7 در سرور باید موارد زیر را اعمال کنید .

مرحله 1 به روز رسانی به جوملا 3.9

برخی از نسخه های قدیمی تر جوملا (قبل از جوملا 3.5) پی اچ پی 7 را پشتیبانی نمی کنند. با این حال، نسخه های جدیدتر جوملا دارای سازگاری داخلی با پی اچ پی 7 می باشند . بنابراین برای استفاده از آن، برای اولین بار به جوملا 3.9 به روز رسانی کنید .

مرحله 2 به روز رسانی افزونه ها ( الحاقات جوملا )

پس از به روز رسانی نسخه جوملا، به روز رسانی افزونه های جوملا پیشنهاد می شود . و مشکلات با نسخه جدید پی اچ پی را کاهش و سازگاری را تضمین می کند.

مرحله 3 درخواست از میزبان خود برای انجام به روز رسانی به پی اچ پی7

همانطور که در قسمت اول توضیح داده شد، پی اچ پی بر روی سرور نصب شده و اجرا می شود. بنابراین، برای به روز رسانی پی اچ پی، باید در سطح سرور انجام شود.

در نتیجه، ساده ترین راه این است که از پشتیبانی شرکت میزبانی خود بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد. اکثر میزبانها قادر خواهند بود به روز رسانی را به سرعت انجام دهند. هرکدام دیگر به احتمال زیاد اسناد را برای تنظیم خاص خود ارائه خواهند داد.

اگر بعد از به روز رسانی، هر گونه مسائل و مشکلات را مشاهده کردید ، می توانید از آنها بخواهید که به نسخه قبلی خود نسخه PHP بازگردند. این یک تغییر ساده است، بنابراین شما می توانید به عقب و جلو بروید.

گروه طراحی خلیلان رسانه به مشتریان خود برای به روزرسانی به php7 کمک خواهد کرد .

لطفا در صورت نیاز می توانید درخواست خود برای به روز رسانی به php7 را اعلام ، تا مراتب در ادامه به حضور اعلام گردد .

 

 


دیدگاه‌ها  

Madah Hussain
#1 0 Madah Hussain 1398-02-01 19:50
سلام
عرض تبريک اعياد شعبانيه در خدمت سرور گرامي

ببخشيد بنده هم مي خواستم با قالب ناب بيوز 4 ارتقاء بدهم ، لطفا ما را راهنمايي کنيد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید