سفارشي کردن قالب بصورت 100%
سفارشی کردن قالب‌‌ها جهت تغییر فونت(قلم)، رنگ، استفاده از علائم و نشانه‌‌ها به راحتی انجام می‌گیرد به طوری که برای تحقق این امر ، شما نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید.

HTML5 و CSS3
تجربه نسل بعدي وب با HTML5 ، قالب‌هاي جديد خليلان رسانه به طور کامل بر اساس استانداردهای وب HTML5 و CSS3 استوار مي‌باشد.

ايجاد يک وب سايت به راحتي
شما مي‌توانيد بسته نصبی شروع سريع (آسان نصب) [Quickstart]را با همراه الحاقات موجود در اين بسته نصبی را به راحتی در 15 دقیقه مانند نمونه‌نمایشی (Demo) قالب نصب نمائيد.

نمايش در تمامي دستگاه ها
قالب‌های جديد خليلان رسانه ، سازگاري با تمام دستگاه هاي موجود براي نمايش وب سايت شما را دارا مي‌باشند.

قالب جوملاهم‌اكنون، گروه طراحي خليلان رسانه با در اختيار داشتن تيم تحليلگر و مشاور در کنار مهندسين نرم‌افزار و طراحان و گرافيست ها بعنوان يكي از بزرگترين مجموعه‌هاي ارائه دهنده قالب جوملا فارسي در ايران بر اساس آخرين تكنولوژي در طراحي قالب جوملا مشغول به فعاليت مي باشد.


محصولات گروه طراحي خليلان رسانه :

با توجه به نبود یک تیم طراح قالب جوملا فارسی در سال 1386 گروه طراحی خلیلان شکل گرفت ،طی این سالهای با توجه به افزایش نیاز مشتریان سعی شده است که با استفاده از شیوه های نوین برنامه نویسی و همپای سایر تولیدکننده های قالب در سرتاسر جهان رقابت خوبی در این زمینه داشته باشیم .

در سال 89 -90 شرکت با عنوان شرکت طراحی خلیلان خرم ثبت گردید تا بهتر بتوانیم پاسخگوی و خدمات رسانی کنیم .

با توجه به گسترش و استفاده بیشتر کاربران ایرانی از CMS وردپرس و همچنین باز بودن بیشتر این سیستم برای توسعه دهندگان وب ، خلیلان رسانه تصمیم به طراحی قالب وردپرس گرفت .

در سال 94 آموزش های لازم جهت ساختار اصلی سیستم وردپرس در ساختار وب را بررسی و در سال 95 استارت اولین قالب برای این منظور در سایت خلیلان زده شد ، و در تاریخ مهر 95 اولین قالب وردپرسی خلیلان رسانه با امکانات بی نظیر در سایت برای عموم درج شد .


زمینه فعالیت


تیم طراحی و پشتیبانی شرکت در حال حاضر فعالیت خود را بروی موارد زیر متمرکز نموده است:
طراحی و بهینه سازی قالب جوملا فارسی
طراحی و بهینه سازی قالب وردپرس
طراحی وب سایت به کمک CMS جوملا
طراحی وب سایت به کمک CMS وردپرس
طراحی وب سایت به کمک تکنولوژی فلش
بهینه سازی وب سایت های طراحی شده
گرافیک وب و مرتفع سازی نیازهای تبلیغاتی مشتریان


پشتیبانی محصولات


نظر به اینکه اکثر مشتریان علاقه مند به دردست داشتن سورس کد وب سایت خود هستند، خلیلان رسانه مبنای طراحی خود را "برنامه نویسی متن-باز جوملا و وردپرس " قرار داده و بر این اساس از استانداردهای جهانی زیر استفاده می نماید:
زبان اصلی برنامه نویسی : موتور مفسر PHP
زبان های جانبی : Adobe Flash Script, XML, AJAX,Java Script, DHTML
پایگاه داده : MySQL DBMS
بستر اجرا : وب سرور آپاچی

باشد که بتوانیم با ارائه خدمات بیشتر به همه کاربران عزیز ایرانی سهم کوچکی از پیشرفت های جامعه برای توسعه وب در جهان باشیم .

موفق و پیروز باشید .

مجید دالوند مدیریت خلیلان رسانه